14:58 / E Martë, 11 Gusht 2020

Georgina sa me fat, Ronaldo ia plotëson çdo dëshirë që ajo të ndjehet mirë!

Modelja spanjolle, Georgina Rodrigues duhet të ndjehet me fat, derisa krahë saj ka Ronaldon i cili duket se i plotëson asaj çdo dëshirë.

Aktualisht ndodhen për pushime në një vend bregdetar, shkruan IndeksOnline.

Së bashku me fëmijet e tyre ata duken se po kalojnë ditë të mira, ku dhe japin imazhin e një familje perfekte.

Kohën e fundit çifti i famshëm po përmenden për shpenzimet marramendëse që po bëjnë, derisa nuk u mungojnë asnjëherë dhuratat e shtrenjta që i bëjnë njëri- tjetrit.  /IndeksOnline/

View this post on Instagram

C❤️G

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on