22:53 / E Hënë, 20 Shtator 2021 / Ç.Q

Geti ia “han” buzën Marinës

Reperi kosovar, Getoar Selimi i njohur si Ghetto Geasy është duke kaluar momente romantike me partneren e tij, Marina Vjollca.

Kjo e fundit ka publikuar një video në Instastory, ku Geti ia “merr” buzët dhe ia “han”, transmeton Indeksonline.

Dyshja nuk hezitojnë asnjëherë që të tregojnë dashurinë që kanë për njëri-tjetrin./Indeksonline/