22:54 / E Enjte, 13 Qershor 2019

Getinjo feston ditëlindjen, merr këto dhurata nga Mozzik dhe Loredana

Getinjo ka mbushur 28 vite jetë e në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar as urim  dhe dhurata për të.

Reperi i njohur ka marr dhurata edhe nga vëllai i tij, reperi Mozzik dhe Loredana për të cilat ai i ka falënderuar në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Mbi një imazh ku shihet një tortë e ditëlindjes, Getinjo ka shkuar “Faleminderit shumë kunatë, Zoti të ruajt ty dhe familjen gjithmonë”, ndërsa nga Mozzik ai ka pranuar pallto të markës ‘Diesel’.

Ndryshe, projekti i fundit i Getinjos është kënga ‘50’./Indeksonline/

Mos i humb