16:59 / E Martë, 02 Janar 2018 / indeksADMonline

Getta Beqa tregon se si është të jesh kampione bote (Video)

Viti 2017 ishte tejet i suksesshëm për Getta Beqën.

Ajo u bë kampione e  botës në fitnes, ndërsa në një videoselfie për Indeksonline tregon se si është ta mbash këtë titull, kujt ia dedikon këtë trofe dhe cili është urimi i saj për qytetarët e planet për vitin 2018./Indeksonline/