13:09 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Geta Beqa rreshton tre hapat për të bërë trupin si të sajin!

Geta Beqa është modelja e njohur shqiptare e fitnesit e cila ka arritur që me format e saj trupore të marr shumë çmime ndërkombëtare.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet me trupin përplot muskuj dhe veshur në bikini.

Por, Geta ka treguar edhe tre hapa të cilat do të qonin te një trup si i saji.

“Ushtro – ha mirë – ki durim” ka shkruar Geta në këtë postim./Indeksonline/