12:47 / E Shtunë, 01 Gusht 2020

Gigi Hadid publikon imazhe intime me të dashurin

Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik kanë konfirmuar në muajin prill se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

E modelja së fundi, në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet duke u puthur me të dashurin e saj Zayn e po duken tejet të lumtur.

“Babai i dashur”, ka shkruar ajo sipër fotografisë.

Dyshja tentojnë që jetën private ta mbajnë larg vëmendjes së publikut, andaj nuk publikojnë shpesh fotografi me njëri-tjetrin.

Mos i humb