14:57 / E Mërkurë, 16 Shtator 2020

Gjarpri i rrezikshëm mbështjellet rreth pompës së derivateve

Një gjarpër vdekjeprurës është gjetur i mbështjellur në një pompë derivatesh në Melburn të Australisë.

Gjarpëri i ashtëquajtur tigër ndodhej pikërisht në aparatin mbushës të derivateve dhe ishte hetuar nga një person që ishte ndalur për të mbushur veturën me benzinë.

Raymond Hoser ishte personi që guxoi me qetësi ta evitojë gjarpërin nga aty, ndërsa ka thënë se ky lloj gjarpëri është tejet i rrezikshëm./Indeksonline/