23:10 / E Mërkurë, 09 Maj 2018

Gjashtë gjëra që çdo grua duhet t’i ketë në garderobën e saj

Stilistja Nicole Chavez aktualisht është duke bashkëpunuar me yje të famshme si Rachel Bilson, Kristen Bell e Scarlett Johansson.

Në një shkrim për In Style ajo ka treguar për gjërat kryesore që një grua duhet t’i ketë në gardërobën e saj.

Më poshtë mund t’i shihni se cilat janë ato.

Xhaketë të zezë

Black Blazer

Shall bardh dhe zi

Printed Scarf

Këpucë të rrafshta të kuqe

Jimmy Choo Red Flats

Fustan të ngushtë të zi

Little Black Dress

Mantel ngjyrë krem

Classic Trench Coat

Xhinse të rehatshme