75 Mall Live Search
10:54 / E Diele, 15 Tetor 2017 / indeksADMonline

Gjendet një person pa shenja jete në Prizren

Në mëngjesin e së shtunës, një person është gjetur pa shenja jete në një objekt në Prizren.

Sipas raportit të policisë njësitë përkatëse dhe ekipi mjekësor, kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./AktivPress