14:29 / E Shtunë, 11 Korrik 2020

Gjiko rikthehet me projekt të ri, tregon kohën e publikimit

“Xhiro” mban titullin kënga më e re e Gjiko e cila vjen pas një pauze të reperit.

Kënga e re tashmë është finalizuar edhe me projekt dhe reperi nga Peja ka zbuluar kohën e lansimit.

Me një video të shkëputur nga klipi, Gjiko ka treguar se projekti publikohet sot (e shtune) në ora 19:30.

“Sonte premier ora 19:30 #XHIRO! linku në bio”, ka shkruar Gjiko.

Kujtojmë që “Cunat e rrugës” mban titullin kënga e fundit e Gjikos e lansuar muaj më parë./Indeksonline/

Mos i humb