18:01 / E Mërkurë, 27 Janar 2021 / I.S

Gjimshiti e befason Lazion e Muriqit!

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Atalantas dhe Lazios, duel ky në kuadër çerekfinales së Kupës së Italisë.

Golin e parë dhe të epërsisë për Atlantatan e ka shënuar Berat Gjimshiti në minutën e 7’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO