21:52 / E Martë, 27 Shtator 2022 / AR

“Gjithmonë me ty Kosovë”, Haradinaj poston video nga stadiumi

Në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë është duke u zhvilluar ndeshja mes Kosovës dhe Qipros.

Në mesin e 10mijë shikuesve prezentë është edhe kryetari I AAK-së, Ramush Haradinaj.

Përmes një video në “Facebook” ai shprehu përkrahjen për Kosovën.

“Gjithmonë me ty Kosovë”, shkroi në mbishkrim të videos./Indeksonline/