10:02 / E Premte, 07 Gusht 2020

Gjobiten gruaja dhe burri që organizuan aheng familjar në restorant

Në fshatin Stankaj të Pejës, raportohet se dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër, kanë organizuar aheng familjar në një lokal-restorant në kundërshtim me vendimin e Qeverisë.

Në vendin e ngjarjen kanë dalë edhe Inspektorët komunal, të cilët dy të dyshuarve u kanë shqiptuar gjoba mandatorë, ndërsa me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.