21:40 / E Enjte, 22 Prill 2021 / Ç.Q

Gjuajtje me armë tek ‘Rruga B’ në Prishtinë, Policia në vendin e ngjarjes

Janë dëgjuar krisma armësh në ‘Rrugën B’ në Prishtinë.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin, shkruan Indeksonline.

Në lidhje me këtë rast, Indeksonline do ju mbaj të informuar.