20:39 / E Hënë, 20 Maj 2024 / AR

Gjyla dhe Sheqa u bënë bashkë, a do të bashkohet edhe Liki?

Ribashkimi i Sheqes dhe Gjylës ka bërë bujë të madhe në mediat vendore.

“Me Gjylen” është seriali i cili ka bërë bashkë dy fytyrat e dashura për publikun.

Indeksonline ka shkuar për të parë nga afër xhirimet e serialit si dhe për të kuptuar më shumë rreth ribashkimit të tyre.

Se a do të jetë edhe Vedati pjesë e këtij seriali si dhe shumëçka tjetër mund ta zbuloni në materialin më poshtë.