16:22 / E Enjte, 16 Maj 2019

Gjysmë e zhveshur, Kim Kardashian mbulohet vetëm me lule

Ylli televiziv, Kim Kardashian ka sjellur poza të reja në llogarinë e saj të Instagramit.

37 vjeçarja as këtë herë nuk i ka lënë anash provokimet duke arritur të marrë vëmendjen me një fotografi e cila nuk la shumë vend për imagjinatë, shkruan Indeksonline.

Kim erdhi me një pozë gjysmë e zhveshur teksa u mbuluar vetëm me trëndafila të bardhë e që dukej tejet seksi.

Ndryshe, ditë më parë, Kim dhe Kanye u bën prindër për herë të katërt nga një nënë sorrogate./Indeksonline/

Mos i humb