19:46 / E Mërkurë, 03 Mars 2021 / G. T.

Gjysmëfinalja e dytë, Barcelona – Sevilla/ Formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së dytë gjysmëfinale mes Barcelonës dhe Sevillas.

Takimi i parë mes Barcelonës dhe Sevillas kishte përfunduar me fitore të kësaj të fundit me rezultat 2 me 0, shkruan IndeksOnline.

Ndeshja e dytë gjysmëfinale zhvillohet në ‘Camp Nou’ nga ora 21:00.

Formacionet: