10:02 / E Mërkurë, 10 Tetor 2018

Goditët me motoçikletë polici në Viti, arrestohet një person

Një person ka goditur me motoçikletë një zyrtar policor në Viti.

Polici ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor, transmeton Indeksonline.

Personi i dyshuar qe ka goditur policin është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./Indeksonline/

Temat: