21:56 / E Enjte, 21 Qershor 2018 / indeksADMonline

Gold Ag ka disa fjalë për nënën e kryeministrit Haradinaj (Foto)

Të dielën që lamë pas u nda nga jeta Hilmi Haradinaj, babai i kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Për këto ditë ai bashkë me familjen në tij pritën në Kullën e tyre në Gllogjan mysafirë nga mbarë trevat shqiptare.


Edhe reperi kosovar Gold Ag, që njihet si person i afërt me familjen Haradinaj, ka qenë për ngushëllime. Ai ka postuar një fotografi në llogarinë e tij Instagram, teksa shihet duke ngushëlluar nënën e kryeministrit e ku ka shkruar:

NËNA SHQIPTARE, simbol i heroizmit dhe sakrificës ndër shekuj. Në Gllogjan të Dukagjinit!