14:00 / E Martë, 07 Shkurt 2023 / AR

Gold Ag publikon foto me veshje kombëtare: Kështu na ka hije!

Reperi i njohur shqiptar Gold Ag, në llogarinë e tij në “Facebook” ka publikuar një imazh artistik.

Ai është shfaqur i veshur me pantallona tradicional (tirqi), me plis dhe shall të bardhë rreth plisit.

” Kështu na ka hije”, shkroi krahas publikimit në të cilin mori komete e pëlqime të shumta nga fansat./Indeksonline/