12:40 / E Hënë, 04 Korrik 2022 / AR

Gold Ag uron Ramushin për ditëlindje: U plaksh me t’mira komando

Ditën e djeshme, kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka festuar ditëlindjen ku prezentë ishte edhe reperi shqiptar, Gold Ag.

Përmes një imazhi në Instagram, ku ka pozuar reperi me Ramushin dhe nënën e tij, i bëri një urim të veçantë.

“Me nanën Rukë, për ditëlindje të Ramushit, u plaksh me t’mira komando 💪🏼”, shkroi ai krahas imazhit./Indeksonline/