10:57 / E Diele, 05 Maj 2019 / indeksADMonline

Grabitet një pompë e derivateve në Gjilan

Gjatë të shtunës është raportuar për një grabitje në Gjilan.

Viktima mashkull K-Shqiptar ka rapotuar se derisa ishte në vendin e tij të punës në një pompë të derivateve kanë hyrë dy të dyshuar, të maskuar dhe nën kërcënimin e armës i kanë grabitur rreth 300 (treqind)euro, transmeton Indeksonline.

Nuk raportohet për të lënduar./Indeksonline/