18:36 / E Mërkurë, 15 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Gratë që veshin këtë, janë më tërheqëse (Video)

Është një arsye pse Chris De Burgh ka shkruar një këngë për ‘Lady in red’ .

Ngjyra e guximshme ka qenë e provuar shkënctarisht për t’i bërë gratë të duken më tërheqëse dhe seksualisht të pranueshme, transmeton Indeksonline.

Tani, një ekspert i takimeve po pretendon se një pallto e kuqe mund të jetë çelësi për fillimin e jetës suaj të dashurisë.

Hayley Quinn, la teorinë e saj në provë kur kaloi një pasdite duke ecur rrugët e Londrës Lindore duke veshur pallton e saj të preferuar, të gjatë e të kuqe.

Ajo ishte befasuar nga stuhia e vëmendjes që mblodhi gjatë kësaj dite./Indeksonline/