16:31 / E Diele, 18 Mars 2018 / indeksADMonline

Gresa Behluli mbrëmë ka festuar ditëlindjen! Poston fotografi nga festa (Foto/Video)

Dje ka pasur ditëlindjen një nga këngëtaret më të njohura dhe më të përfolura të show biz-it shqiptar, Gresa Behluli.

Gresa këtë ditë të veçantë mbrëmë e ka festuar mes miqësh e familjarësh, shkruan Indeksonline.


Këngëtarja përmes rrjetit të saj social Instagram ka ndarë më ndjekësit e saj momente nga nata e mbrëmshme. Teksa duket tejet e emocinuar dhe mjaftë e lumtur./Indeksonline/

 

 

???

A post shared by Gresa Behluli (@gressabehluli) on