16:54 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Greta Koçi, elegante dhe seksi si kurrë më parë

Greta Koçi është një prej femrave më të komentuara.

Ajo shpesh herë përflitet për ndërhyrjet e shumta që ka bërë, por edhe për stilin e bukur të veshjes, shkruan Indeksonline.

Këtë herë, këngëtarja e njohur erdhi elegante dhe tejet seksi.

Me një palë xhinse të kombinuar me një këmishë, Greta ka shkëlqyer kësaj radhe.

Ndryshe, Greta kohë më parë ka deklaruar se fokusi i saj momental është vetëm muzika./Indeksonline/