18:00 / E Mërkurë, 17 Gusht 2022 / AR

Gruaja e “Kemajlit” pozon për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

Fahrije Evxhen, bashkëshortja e aktorit të njohur Burak Ozçivit është në pritje të ëmbël.

E teksa çifti po shijon në privatësi këtë periudhë, Fahrije ka vendosur të postojë disa foto duke shfaqur për herë të parë barkun. Aktorja 36-vjeçare është 3.5 muajshe shtatzënë dhe çifti po presin fëmijën e dytë.

Fahrija ka pozuar në varkë, e veshur me të bardha, një këmishë blu dhe flokët e kapur. Ajo dhe Burak nuk e kanë bërë ende të ditur gjininë e fëmijës, por në intervista janë shprehur se nuk ka shumë rëndësi për sa kohë që bebi është i shëndetshëm dhe se lajmi që do bëhen prindër i ka bërë shumë të lumtur.