22:40 / E Shtunë, 09 Nëntor 2019

Gruaja e lojtarit të Napolit reagon ndaj kërcënimeve të marra

Gruaja e futbollistit të Napolit, Allan, Thais, ka reaguar në Instagram pasi raportohej se kishte marrë shumë ofendime dhe kërcënime pasi futbollisti u kacafyt me djalin e pornarit, De Laurentiis.

: ‘Kjo është e mjaftueshme, gjërat po largohen. Unë marr fyerje në mediat sociale çdo ditë dhe tani dikush madje hyri në shtëpinë tonë gjatë ditës, për shkak të lajmeve të rreme. Ky nuk është më futboll, kjo duhet të ndalet … ‘ – u shpreh gruaja e Allan./Indeksonline/