13:07 / E Premte, 15 Janar 2021 / M. M

Gruaja e Valdrin Sahitit gjithmonë kaq “fresh” dhe unike!

Edita Ramadani bukur shpesh publikon imazhe nga më të ndryshmet në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e disejnatorit Valdrin Sahiti, gjithmonë shfaqet pozitive dhe plot jetë, shkruan IndeksOnline.

Me bukurinë e saj natyrale, ajo gjithmonë di të marrë vëmendjen e të tjerve.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi të përbashkëta të çiftit në fjalë, të cilët edhe janë prindër të një vajze. /IndeksOnline/