21:38 / E Enjte, 05 Dhjetor 2019

Gruaja poliandrike mbetet shtatëzënë me njërin nga 4 partnerët e saj, se di se cili është babai!?

Gruaja poliandrike, ka zbuluar se ka mbetur shtatëzënë me njërin prej katër partnerëve të saj, pasi të gjithë shkuan së bashku në pushime me të.

20 vjeçarja, Tory Ojeda shprehet e lumtur që do të bëhet nënë dhe thotë se fëmiun do ta rrisin të gjithë së bashku, shkruan “Daily Mail”, transmeton Indeksonline.

Tory, 20, cradles her bump at seven months pregnant outside her home in Jacksonville, Florida

Ajo thotë se nuk e di se cili mund të jetë babai i fëmijës së saj, porse kjo nuk paraqet fare problem për të.

Ojeda ka lidhje me Travisin 23 vjeç, Ethanin 22, Christopherin 22 dhe Metin 18 vjeç.

Tory dhe Chris zbuluan për shtatëzani gjatë muajit maj, derisa në muajin korrik u fejua me Travisin./Indeksonline/

Mos i humb