18:23 / E Enjte, 01 Tetor 2020

Grup i tmerrit për ekipin e Myrto Uzunit, do të luaj kundër Messit dhe Ronaldos

Tashmë është hedhur shorit në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve në Gjenevë të Zvicrës.

Skuadrat elitë të këtij kompeticioni, sot mësuan mësojnë grupin e tyre dhe kundërshtarin potencial, shkruan IndeksOnline

Më poshtë renditja e kompletuara e skuadrave në grupet e tyre.


Grupi A:
Bayern Munich
Atletico Madrid

Salzburg

Lokomotiva Moska

Grupi B:
Real Madrid

Shakhtar Donetsk

Inter

Monchenglabach

Grupi C:
Porto

Man City

Olympiacos

Marseille

Grupi D:
Liverpool

Ajax

Atalanta

Mitdyjlland

Grupi E:
Sevilla
Chelsea

Krasnaodar

Stand Rennes

Grupi F:
Zenit

Dortmund

Lazio

Club Brugge

Grupi G:
Juventus

Barcelona

Dinamo Kiev

Ferencovaros

Grupi H:
Paris Saint Germain

Man United

Leipzig

Istambul Baseksir