11:04 / E Diele, 02 Prill 2023 / Gj. Sh

Haaland dhe festa e ‘çmendur’ nga tribunat, pas fitores ndaj Liverpulit

Manchester City ka mposhtur Liverpulin mbrëm në ”Etihad Stadium”, me rezultat 4-1.

Në këtë ndeshje për Cityzens nuk u paraqit golashenuesi më i mirë i skuadrës, Erling Haaland, shkruan IndeksOnline.

Por sulmuesi norvegjez nuk mungoi në tribunat e stadiumit Etihad.

Në një video e cila është bërë virale në rrjetet sociale, shihet Haalnd duke festuar si i çmendur fitoren ndaj Liverpulit./IndeksOnline/