11:37 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Hajni më interesant në botë, vjedhë dhe më pas ia nis vallëzimit (Video)

Një hajn në Fresno të Kalifornisë ka bërë një gjest vërtetë interesant. Ai ishte futur në një firmë ligjore ku kishte vjedhur në qetësi një laptop.

Por, pasi kishte vjedhur laptopin, hajni u rifut në zyre për të ia dhënë shpejt e shpejt një vallëzim interesant.

Gabimi i tij më i madh ishte se kur kishte ikur, e kishte harruar. Policia më pas e kishte arrestuar. Bëhet fjalë për personin e quajtur David Seale./Indeksonline/

Temat: