23:03 / E Premte, 30 Shtator 2022 / MSH

“Hala” thyen rekord klikimesh

Janë bërë vetëm 23 orë nga publikimi i këngës “Hala”.

Por, Era dhe Don Xhoni kanë arkëtuar mbi 1 milionë e 322 mijë klikime me bashkëpunimin e tyre.

Ata kishin paralajmëruar ditë me parë që do sjellin super-hitin, i cili gjeti mbi 6 mijë fansa duke pritur në kohë reale lansimin e këngës.

Kënga është prodhuar nga SBS Entertainment, ndërsa teksti është shkruar nga vet Era dhe Don Xhoni.