12:12 / E Premte, 09 Dhjetor 2022 / B O

Halil Kastrati dhe Bekim Jashari në Medinë, luten së bashku

Aktivisti dhe humanisti kosovar Halil Kastrati së bashku me Bekim Jasharin, janë duke qëndruar në vendin e shenjtë të muslimanëve, në Medinë.

Kastrati ka publikuar një foto së bashku me Jasharin, teksa përmes lokacionit tregon që janë edhe në xhaminë e famshme “Al Masjid”.

“Bashke me Bekim Jashari ne Umre
Zoti na pranofte! 🤲” ka shkruar Kastrati krahë fotos së publikuar. /IndeksOnline/