20:07 / E Diele, 05 Maj 2019 / indeksADMonline

Haradinaj besimtarëve të fesë Islame: Agjërim të lehtë e të pranueshëm

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka uruar besimtarët e festë Islame për fillimin e agjërimit të muajit të shenjtë të Ramazanit.

Haradinaj uroj për një agjërim të lehtë dhe të pranueshëm, transmeton Indeksonline.

Postimi i plotë:

Besimtarët e fesë Islame, nga nesër do të nisin agjërimin e muajit të shenjtë të Ramazanit. Urime të gjithëve. Agjërim të lehtë e të pranueshëm.

RH