13:19 / E Diele, 04 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Haradinaj duartroket djalin dhe mbesen e tij për shkathtësitë sportive!

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj sot ka përcjellur nga afër një garë ballkanike të notit, ku po merrnin pjesë qindra sportit.

Pjesë e kësaj gare ishte edhe djali i tij, Davidi si dhe mbesa Hena, transmeton Indeksonline.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

Sot në një garë Ballkanike të notit ku po merrnin pjesë qindra sportistë, në mesin e tyre kishte edhe nga olimpiada. Pata kënaqesinë t’i shoh nga afër edhe Davidin dhe Hanën që me plot pasion po i demonstronin shkathtësitë e tyre.
Dëshiroj që ta përgezoj pronarin e qendrës STEP, Z.Agron Zeqiri dhe stafin e tij që me të vërtetë po e bëjnë një punë të madhe me brezat e ri.

DH