18:36 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Haradinaj: E tërë Kosova sonte është me zemër në Doosan Arena në Plzen

Sonte në orën 20:45 në stadiumin “Doosan Arena” në Plzen të Çekisë do të zhvillohet ndeshja Kosovë-Çeki.

Në lidhje me këtë shkroi Ramush Haradinaj, shkruan Indeksonline.

Ai i përkrahu dardanët dhe tha se e tërë Kosova sonte është me zemër në Doosan Arena në Plzen.

Postimi i plotë:

Forca Dardanëve! E tërë Kosova sonte është me zemër në Doosan Arena në Plzen. Të bashkuar për fitore. Me fat!/Indeksonline/