23:44 / E Shtunë, 27 Qershor 2020 / indeksADMonline

Harrojeni Roberto Gagliardini, s’do ta besoni se çka ka humbur lojtari i Lazios

Ditë më parë futbollisti i Inter, Roberto Gagliardini u bë ‘hit’ në rrjetet sociale pasi e humbi një rast ku në portë nuk ishte portieri.

Por, harrojeni atë rastë. Futbollisti i Lazios, Bastos ka humbur një rast edhe më të tmerrshme se ai sonte në ndeshjen kundër Fiorentinës, transmeton Indeksonline.

Edhe pse goli ishte komplet i hapur dhe portieri nuk ishte afër askund, Bastos e goditi topin lartë dhe duke mos shënuar.

Për fatin e mirë të tij, referi kishte sinjalizuar për ofsajd./Indeksonline/