14:06 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Haskuka: Frikësohen t’i numërojnë votat me kusht

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, i cili po prin në garën për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka ka shtruar pyetjen se pse nuk po lejohet numri i votave me kusht dhe si mund të bëhet rinumrimi pa e përfunduar numërimi.

“Thonin që votat me kusht do të përmbysin rezultatin e tash frigohen me numru votat me kusht”, ka shkruar ai në facebook.