14:38 / E Martë, 24 Prill 2018 / indeksADMonline

Hazardi i maskuar me kallash nA� duar, ia shti ethet Alvaro Moratas (Video)

Skuadra e Chelseat po kalon njA� sezon tA� vA�shtirA�, pasi A�shtA� afA�r ta humb njA� vend nA� LigA�n e KampionA�ve.

Por, futbollistA�ve nuk po iu bA�het a�?vonA�a�?. MenjA�herA� pas ndeshjes me Southamptonin, ku BlutA� e LondrA�s siguruan finalen e KupA�s FA, lojtarA�t organizuan njA� a�?partya�? me kostume tA� rrezikshme.

Madje ylli i Chelseat, Eden Hazard u paraqit me maskA� dhe me njA� kallash falso.

Para se tA� grumbulloheshin nA� a�?partya�?, Hazard dhe Bakayoko shkuan nA� banesA�n e Moratas. Ata trokitA�n nA� derA�n e spanjollit, derisa Hazard e priste me maskA� dhe kallash nA� duar.

Nuk bA�het fjalA� pA�r trimA�ri, reagimi i Moratas dukej se ishte i frikshA�m. PA�r mA� shumA� shikoni videon./IndeksOnline/