13:56 / E Premte, 08 Dhjetor 2017

Hedhet shorti i Kupës së Kosovës, këto janë çiftet

Eshte hedhur shorti i Digital Kupës së Kosovës për raundin e 4-të.

Numri i skuadrave që kanë marrë pjesë ka qenë 14, ndërsa tani dihen edhe çiftet e tyre.

Përballja më interesante padyshim do të jetë mes Trepçës ’89 dhe KF LLapit.

Ndërkohë punë të lehtë nuk do të kenë as Liria dhe Gjilani, të cilat luajnë me skuadrat e forta të Ligës së Parë si Vushtrria dhe Ballkani.

Këto janë gjitha çiftet e rrethit të katërtë. /IndeksOnline/