13:16 / E Premte, 30 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Hedhet shorti i Kupës së Kosovës

Sot në selinë e FFK është bërë tërheqja e rrethit të tretë të shortit të 1/8 Digitalb Kupës.

Këto janë çiftet:

KF Trepqa 89 vs KF Flamurtari
KF Fushë Kosova vs KF Ferizaj
KF Ballkani vs FC Gjilani
KF Besa vs FC Vëllaznimi
KF Liria vs FC Prishtina
KF Dukagjini vs KF Ferronikeli
KF Kika vs KF Istogu
Drita vs fituesi i ndeshjes 2 Korriku – Minatori

Garat zhvillohen me sistem eliminues dhe ndeshjet do zhvillohen me 8 dhe 9 dhjetor 2018.

Temat: