75 Mall Live Search
09:35 / E Premte, 21 Qershor 2024 / L K

Heidi Klum hëngri krahë pule në emision dhe më pas fillon të zhvishet live

Në mes të xhirimeve të serialit të njohur në YouTube “Hot Ones”, modelja e njohur Heidi Klum hoqi këmishën xhins dhe vijoi të filmonte intervistën vetëm me një sytjena provokuese të kuqe.

“Hot Ones” është një emision në YouTube në të cilin yjet e fushave të ndryshme, nga filmi e deri te muzika dhe pasarelat, hanë krahë pule pikante gjatë intervistave.

51 vjeçarja njihet për guximin e tepruar ngase shpeshherë di të provokojë në skena të ndryshme./Indeksonline/