21:44 / E Enjte, 09 Gusht 2018

Heidi Lushtaku në krahët e Haxhi Krasniqit, duken kaq të ëmbël (Foto)

Ka ditë që po qëndrojnë në New York.

Çifti i njohur shqiptar, Heidi Lushtaku dhe Haxhi Krasniqi kanë udhëtuar për të realizuar një fotosesion tek fotografi, Fadil Berisha.


Modelja ka postuar së fundmi një fotografi të ëmbël, ku shfaqet në krahët e të fejuarit të saj, gjersa çifti kanë ndarë disa imazhe dhe video edhe nga realizimi i fotosesionit./Indeksonline/