15:41 / E Hënë, 19 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Haxhi Krasniqi pas fitores, dedikim për të dashurën: Me ty i mbushur me forcë dhe energji

Një nga çiftet më të komentuara shqiptare është edhe Heidi Lushtaku e Robin Haxhi Krasniqi.

Çifti që bashkëjetojnë në Zvicër, përherë janë krahë i njëri-tjetrit kur flitet tek sukseset e tyre, shkruan Indeksonline.

Triumfit të boksierit, duket se i është gëzuar tej mase modelja.

Ajo ka përcjellë nga afër ndeshjen e tij të fundit, teksa ka ndarë gjate gjithë kohës momente lumturie e krenarie për boksierin.

Së fundmi ajo bën një krahasim interesant, ku krahason atë dhe Robinin me ‘Të bukurën dhe Bishën’.

Ndërsa boksieri ka publikuar një fotografi me Heidin ku ia shpreh dashurinë dhe falenderimin.

“Me ty gjithmon i mbushur me plot Forc dhe Energ”, shkruan ai./Indeksonline/