11:54 / E Shtunë, 15 Shtator 2018 / indeksADMonline

Hidhni këto rroba, do të kurseni hapësirë

Ne të gjithë kemi rroba që marrin vetëm hapësirë në dollapin tonë, por ende nuk mund t’i heqim ato.

Lexoni këtë artikull për të ditur se çfarë mund të hidhni pa asnjë dyshim. Vetëm imagjinoni sa sende të reja do të mund të futni atje!/Indeksonline/.

Veshje të ndritshme

Të brendshme të bardha

Pothuajse të gjitha gratë kanë të brendshme të bardhë, por kjo pjesë e veshjeve është tërësisht e padobishme. Pse? Ka disa arsye.

Rrobat e bardha bëhen të pista shpejtë dhe bëhen gri ose të verdhë. Nëse nuk dëshironi që të gjithë të shohin të brendshme, rekomandojmë zgjedhjen e brendshme të ngjyrosur që ngjan me ngjyrën tuaj të lëkurës.

Blerja e fundit e dëmtuar

Rrobat që nuk sjellin emocione të këndshme

Duratat që nuk i pëlqeni

Rrobat e riparimit të shtëpisë

Brendet e rrejshme

Bizhuteri e vjetër