13:44 / E Hënë, 29 Maj 2023 / shkelqim osmanaj

Holanda publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e Ligës së Kombeve

Trajneri i Holandës, Ronald Koeman, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e Ligës së Kombeve.

Nga 26 lojtarët e ftuar, Koeman ka vendosur që Cillessen dhe De-Vrij të jenë jashtë listës.

Holanda do të përballet me Kroacinë në gjysmëfinalen e Ligës së Kombeve. /IndeksOnline/