07:11 / E Martë, 17 Prill 2018

Horoskopi i datA�s 17 prill 2018

DASHI

Sot energjitA� do ta��ju frymA�zojnA� pA�r tA� ecur pA�rpara nA� profesion. KA�shtu, do tA� zgjeroni horizontet tuaja intelektuale. Shikojini mundA�sitA� tuaja, pA�r tA� bA�rA� zgjedhjen e duhur.

DEMI

Sot do tA� jeni pak nervoz, pasi do tA� doni tA� bA�ni diA�ka, po nuk jeni i sigurt se A�farA�. Ju do tA� keni vA�shtirA�si nA� zgjedhjen e duhur. Kur tA� vendosni, do tA� keni sukses nA� A�do gjA�.

BINJAKET

Kjo ditA� do tA� dallohet pA�r njA� komunikim tA� mirA�. Ju do tA� jeni pjesA� e njA� biznesi me disa nga miqtA� tuaj. Secili do tA� punojA� duke synuar atA� A�farA� ka dashur, kA�shtu do tA� keni sukses.

GAFORRJA

Ju keni punuar duke prodhuar rezultate tA� vA�shtira, gjA� qA� nuk mund tA� kalojnA� pa u vA�nA� re. Mund tA� vinA� disa komplimente pA�r ju. Kjo gjA� do ta��ju jap vetA�besim pA�r tA� ecur pA�rpara.

LUANI

Sot A�do gjA� do tA� shkojA� mirA�, nA� dashuri, para dhe karrierA�. Mendoni mA� shumA� rreth A�A�shtjeve arsimore dhe intelektuale. Merrni kohA� pA�r tA� vendosur rreth zgjedhjeve qA� do tA� bA�ni.

VIRGJERESHA

Sot mund tA� bA�ni disa kA�rkime nA� lidhje me ekonominA�. Ju doni tA� gjeni mA�nyra pA�r tA� fituar mA� shumA� para. Librat, revistat, gazetat dhe konsultat me profesionistA� do ta��ju ndihmojnA�.

PESHORJA

NjA� ngjarje sociale qA� pA�rfshin bashkA�punA�torA�t e biznesit dhe miqtA� mund tA� sjellA� ide tA� freskA�ta te ju. Komunikimi A�shtA� mA� i qartA� se zakonisht. Kjo gjA� do ta��ju afrojA� me tA� tjerA�t.

AKREPI

Sot do tA� jeni vigjilent, me energji dhe tA� qA�ndrueshA�m. Gjithashtu do tA� keni dA�shirA� pA�r aventura, duke eksploruar vende interesante. Kjo gjA� do tA� vazhdojA� pA�r njA� kohA� tA� gjatA�.

SHIGJETARI

MarrA�dhA�niet intime do tA� zhvillohen nA�pA�rmjet komunikimit, A�ndrrave, qA�llimeve tA� pA�rbashkA�ta. Ju do tA� ndiheni tA� fortA� dhe tA� sigurt. UdhA�timet ose blerjet janA� nA� planet tuaja.

BRICJAPI

Familja juaj do tA� jetA� e lumtur, pasi A�shtA� duke pA�rjetuar suksesin. Meditimi dhe shA�titja mund tA� sigurojnA� frymA�zim pA�r projektet e reja qA� keni nA� plan. Mund tA� keni disa vizita.

UJORI

Sot do tA� merrni disa lajme qA� janA� nA� interesin tuaj. Do tA� shpenzoni mA� shumA� kohA� me biznesin dhe dokumente tA� ndryshme. NjA� aktivitet social do ta��ju bashkojA� me miq tA� mirA�.

PESHQIT

PA�r A�do gjA� qA� keni bA�rA� nA� punA�n tuaj, mendoni se meritoni tA� merrni disa shpA�rblime. Gjithashtu do tA� bA�ni blerje tA� ndryshme pA�r vete dhe pA�r shtA�pinA� tuaj. Kjo do ta��ju bA�jA� mirA�.