22:43 / E Enjte, 23 Mars 2023 / LB

Hoti kërkon zgjedhje të parakohshme

Deputeti i LDK’së, Avdullah Hoti thotë se qytetarët e Kosovës janë mashtruar sa i përket dialogut, pasi sipas tij, koalicioni mes Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit i ka pasur disa kushte.

Hoti përmes një shkrimi në Facebook i ka renditur disa nga këto kushte, që sic thotë ishte edhe çështja për Asociacionin.