75 Mall Live Search
11:00 / E Diele, 16 Qershor 2024 / Gj. Sh

Hovenier: Urimet më të ngrohta me rastin e Kurban Bajramit

Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka uruar besimtarët për Kurban Bajramin.

“Urimet më të ngrohta me rastin e Kurban Bajramit për besimtarët që po festojnë në Kosovë dhe në mbarë botën”, thuhet në urimin e ambasadorit Hovenier.